Pojistka vašeho podnikání

Moderní a prověřené řešení

software pro pojišťovací makléře

...

Spireus Neo není jen program..

..pro evidenci smluv a výplaty provizí, ale jedná se o koncepční řešení, které makléřským společnostem nabízí vyřešení všech potřeb najednou a funguje bez výpadku již od zahájení ostrého provozu v dubnu 2015.

V rámci jednoho řešení tak lze zabezpečit všechny interní potřeby (back-office) prostřednictvím provozního pojišťovacího systému, digitálního archivu a současně i potřeby navenek (front-office), kdy systém řeší komunikaci s poradci společnosti prostřednictvím intranetu a s klienty prostřednictvím webové prezentace společnosti, kterou spravuje a aktualizuje sám systém.

Jedná se již o naší druhou, zcela přepracovanou aplikaci, která vznikla na základě dnes již 10 letých zkušeností v oboru, kdy jsme měli možnost vyhodnocovat potřeby klientů a zároveň uchopit nejmodernější technické prostředky tak, aby vznikla kvalitní aplikace, se kterou bude radost pracovat.

*Pozn.: Přepracování a automatizace webu je volitelná součást, pokud si budete chtít ponechat vlastní beze změny, lze to, i když vám doporučíme opak.

Strategické vlastnosti

 • Kontroly ČNB, GDPR a nový zákon IDD

  Disponujeme funkcemi pro zjednodušení kontrol ČNB. Implementovali jsme šifrování a všechny další aspekty evropské směrnice GDPR o ochraně osobních údajů. Aktuálně řešíme i nutné změny dle zákona "O distribuci pojištění a zajištění" (IDD 2018).

 • Úspora nákladů na mzdy a IT

  Historické zkušenosti prokázaly, že Spireus Neo je reálně schopen snížit vaše mzdové náklady a k tomu i zabezpečit váš další růst bez jejich zvýšení. Navíc není potřeba žádný vlastní server ani IT servis.

 • Perfektní servis a kontrola

  Je nám jasné, že své lidi musíte dobře motivovat a poskytnout jim co nejlepší servis. S naším sw kromě jiného zpracujete provize za jediný den a získáte i data potřebná pro manažerské rozhodování.

Klíčové principy, které oceníte každý den

Neustále přemýšlíme, co dalšího může dělat za vás sám systém. Všechny nové požadavky se snažíme řešit systémově tak, aby příště již zvládl danou záležitost sám uživatel. Získáte více času na to, co je pro vás důležité..

 • Jednoduchost - zvládnete se zorientovat i bez manuálu
 • Rychlost - rozumná odezva u každé z řešených činností
 • Automatizace - auto reporty, provize, rizika, soupisky
 • Mailing - týdenní přehledy, dokumenty, přání
 • Inovace - pravidelně nové funkce i na přání
 • Bezpečnost - všechny ověřené aktualizace i více
 • Ovládání - přehledné a jednotné obrazovky
 • Dostupnost - z jakéhokoliv zařízení 24hod/7dní v týdnu
...
...
...
...
Z naší strany, především, velké poděkování. Toto je profi systém, který jsme všichni chtěli / potřebovali. Aplikace nám velmi významně snížila náklady a zrychlila zpracování celkové agendy.

Roman Navrátil - provozní ředitel, člen dozorčí rady
Quatro Finance, a.s.
Systém nám dokázal sjednotit veškerou agendu a získali jsme i novou www prezentaci pro klienty. Naše potřeby nad rámec byly zapracovány a máme teď pro nás ideální řešení. Děkujeme moc !

Josef Příhoda - dlouholetý spolumajitel, na trhu od 2001
isure.cz, s.r.o.

Technické aspekty řešení

Moderní webová aplikace

Celý systém je vytvořený pomocí aktuálních webových technologií, stačí kterýkoliv internetový prohlížeč a můžete pracovat.

Kdykoliv a odkudkoliv

Díky dnešnímu celosvětově rozšířenému internetu můžete se systémem pracovat bez teritoriálního a časového omezení.

Jakékoliv zařízení

Systém má responzivní design, což v praxi umožňuje okamžité přizpůsobení pro jakékoliv zařízení od velkého monitoru až po mobil.

Nepotřebujete server ani servis

Celé řešení pro vás zabezpečíme na vlastních serverech, které jsou umístěné výhradně v datacentru na Praze 10.

Vaše data jsou v bezpečí

Ze systému si můžete dělat spoustu exportů do excelu nebo csv, kromě toho vám data každou noc zálohujeme na další server.

Systém lze rozšiřovat dle přání

Zabezpečujeme další rozvoj a i vaše individuální požadavky jsme schopni do řešení přidat nebo vám nabídnout jiné zpracování.

Nic nenahradí osobní schůzku..Přijedeme za Vámi !

Vyžádejte si nezávaznou prezentaci

Krátce představíme naživo, odpovíme na všechny otázky, analyzujeme a minimálně poradíme..